
Дитячий міцний безпечний стіл Білий (39740755447)
2 265 ₴
1 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3974
Дитячий міцний безпечний стіл Білий
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 75х54х47
- Максимальна вага: 75 кг
Дитячий стіл — це зручне, практичне та яскраве рішення для щоденних занять і відпочинку малюка. Він виготовлений з міцної якісної пластмаси, поєднує легкість і стійкість та чудово підходить для активних дітей від 2 років. Стіл гармонійно впишеться в дитячу кімнату, стане у пригоді для ігор, творчості, навчання або спокійного перегляду улюблених мультфільмів.
Стіл не має гострих кутів, є безпечним для дітей та витримує навантаження до 75 кг. Яскравий дизайн привертає увагу малюків і надихає на активні та творчі ігри. Догляд за виробом максимально простий — достатньо протерти поверхню вологою ганчіркою.
Розмір столу у складеному вигляді — 75 × 54 × 47 см.
Дитячий стіл — це поєднання комфорту, безпеки та сучасного дизайну, яке оцінять і діти, і батьки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Вікова група | Для дітей |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Стіл |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага столу | 4.5 кг |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Комплектація | |
| Висувна полиця для клавіатури | Ні |
| Магнітна абетка | Ні |
| Магнітна дошка | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 470 мм |
| Глибина стільниці | 540 мм |
| Довжина стільниці | 750 мм |
- Ціна: 1 450 ₴






