
Дитячий металевий конструктор Транспорт 6в1 на 312 елементів у валізі Сірий (4792027228)
1 455 ₴
860 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4795
Дитячий металевий конструктор Транспорт 6в1 на 312 елементів у валізі Сірий
Характеристики:
- Вік: від 5 років
- Кількість деталей: 312 шт
- Розмір: 27х22.5х8.5
- Матеріал: метал
Конструктор металевий «Транспорт 6в1» - це захопливий набір для всіх, хто цікавиться технікою та проектуванням. Зручний контейнер для зберігання деталей. Набір дозволяє власноруч зібрати одну з 6 різних моделей, поєднуючи гру з пізнавальним процесом.
Під час складання конструктора діти та дорослі знайомляться з основами механіки, логіки та інженерного мислення, вчаться працювати за інструкцією та уважно поєднувати деталі. Конструктор допомагає краще зрозуміти принципи будови техніки і зацікавлює темою будівництва.
Модель складається з 312 металевих деталей і є однією з найбільш цікавих у серії. Готова модель виглядає реалістично та може стати не лише улюбленою іграшкою, а й гідним експонатом у колекції.
Конструктор «Транспорт 6в1» сподобається дітям і дорослим, які цінують технічні іграшки, розвивальні заняття та процес створення власної моделі з нуля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1100 г |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість деталей | 312 шт. |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Органайзер |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тематика | Транспорт |
| Тип конструктора | Металевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 225 мм |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Ширина упакування | 85 мм |
- Ціна: 860 ₴





