
Дитячий металевий конструктор Юний майстер 26в1 на 290 елементів у контейнері Синій (4820030174)
1 530 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4820
Дитячий металевий конструктор Юний майстер 26в1 на 290 елементів у контейнері Синій
Характеристики:
- Вік: від 5 років
- Кількість деталей: 290 шт
- Розмір: 30х17.5х3.5
- Матеріал: метал
Конструктор металевий «Юний майстер 26в1» - це захопливий набір для всіх, хто цікавиться технікою та проектуванням. Зручний пластиковий контейнер для зберігання деталей. Набір дозволяє власноруч зібрати одну з 26 різних моделей, поєднуючи гру з пізнавальним процесом.
Під час складання конструктора діти та дорослі знайомляться з основами механіки, логіки та інженерного мислення, вчаться працювати за інструкцією та уважно поєднувати деталі. Конструктор допомагає краще зрозуміти принципи будови техніки і зацікавлює темою будівництва.
Модель складається з 290 металевих деталей і є однією з найбільш цікавих у серії. Готова модель виглядає реалістично та може стати не лише улюбленою іграшкою, а й гідним експонатом у колекції.
Конструктор «Юний майстер 26в1» сподобається дітям і дорослим, які цінують технічні іграшки, розвивальні заняття та процес створення власної моделі з нуля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість деталей | 290 шт. |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Органайзер |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип конструктора | Металевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 175 мм |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Ширина упакування | 35 мм |
- Ціна: 1 530 ₴


