
Дитячий конструктор на 203 деталі Герб України Жовто-блакитний (41760372513)
1 770 ₴
1 045 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4176
Дитячий конструктор на 203 деталі Пізнаємо Україну «Герб України» Жовто-блакитний
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей: 203 шт
- Розмір коробки: 37.4х25х13.7
- Матеріал: пластик
Іграшка «Конструктор Герб України» - це унікальний набір, який дозволяє власноруч відтворити один з символів України.
Конструктор стане чудовим подарунком як для дітей, так і для дорослих. Під час складання дитина знайомиться з українською культурною спадщиною, розвиває логічне мислення, уважність і просторову уяву, а дорослі отримують можливість провести час з користю та задоволенням.
Деталі виготовлені з якісного та міцного пластику у теплих відтінках, що передають велич і характерУкраїни. У комплекті є покрокова кольорова інструкція, завдяки якій процес складання буде зрозумілим і приємним. Кількість елементів - 203 шт.
Конструктор упакований у яскраву подарункову коробку, яка одразу привертає увагу та робить набір гарним вибором для подарунка.
Іграшка «Конструктор Герб України» входить до лімітованої серії «Патріотична Україна» та стане справжньою окрасою колекції або пам’ятним подарунком, наповненим змістом і любов’ю до історії України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1500 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 203 шт. |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 374 мм |
| Довжина упаковки | 25 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 137 мм |
- Ціна: 1 045 ₴




