
Дитячий металевий конструктор Військова техніка 4в1 на 430 елементів Зелений (4634030254)
2 065 ₴
1 220 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4634
Дитячий металевий конструктор Військова техніка 4в1 на 430 елементів Зелений
Характеристики:
- Вік: від 7 років
- Кількість деталей: 430 шт
- Розмір: 30х25х4.5
- Матеріал: метал
Конструктор металевий «Військова техніка 4в1» - це захопливий набір для всіх, хто військовою технікою. Він дозволяє власноруч зібрати одночасно 4 різні моделі:ракетна установка, літак-неведимка, гелікоптер, бронетранспортер, поєднуючи гру з пізнавальним процесом.
Під час складання конструктора діти та дорослі знайомляться з основами механіки, логіки та інженерного мислення, вчаться працювати за інструкцією та уважно поєднувати деталі. Конструктор допомагає краще зрозуміти принципи будови техніки і зацікавлює темою будівництва.
Модель складається з 430 металевих деталей і є однією з найбільш цікавих у серії. Готова модель виглядає реалістично та може стати не лише улюбленою іграшкою, а й гідним експонатом у колекції.
Конструктор «Військова техніка 4в1» сподобається дітям і дорослим, які цінують технічні іграшки, розвивальні заняття та процес створення власної моделі з нуля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 850 г |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість деталей | 430 шт. |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Органайзер |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Металевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 45 мм |
- Ціна: 1 220 ₴






