
Дитячий металевий конструктор на 225 деталей Спецтехніка 6в1 Комбінований (4172030244)
1 005 ₴
640 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4172
Дитячий металевий конструктор на 225 деталей Спецтехніка 6в1 Комбінований
Характеристики:
- Вік: від 5 років
- Кількість деталей: 225 шт
- Розмір: 30х24.5х4.8
- Матеріал: метал
Конструктор металевий «Спецтехніка 6в1» - це захопливий набір для всіх, хто цікавиться проектуванням. Він дозволяє власноруч зібрати одну з 6 різних моделей, поєднуючи гру з пізнавальним процесом.
Під час складання конструктора діти та дорослі знайомляться з основами механіки, логіки та інженерного мислення, вчаться працювати за інструкцією та уважно поєднувати деталі. Конструктор допомагає краще зрозуміти принципи будови техніки і зацікавлює темою будівництва.
Модель складається з 225 металевих деталей і є однією з найбільш цікавих у серії. Готова модель виглядає реалістично та може стати не лише улюбленою іграшкою, а й гідним експонатом у колекції.
Конструктор «Спецтехніка 6в1» сподобається дітям і дорослим, які цінують технічні іграшки, розвивальні заняття та процес створення власної моделі з нуля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 650 г |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість деталей | 225 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Органайзер |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип конструктора | Металевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 245 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 48 мм |
- Ціна: 640 ₴

