
Дитячий металевий конструктор на 200 деталей Ейфелева вежа Сірий (4168019193)
670 ₴
430 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4168
Дитячий металевий конструктор на 200 деталей Ейфелева вежа Сірий
Характеристики:
- Вік: від 5 років
- Кількість деталей: 200 шт
- Розмір: 19х18.7х3.5
- Матеріал: метал
Конструктор металевий «Ейфелева вежа» - це захопливий набір для всіх, хто цікавиться подорожами та будівництвом. Він дозволяє власноруч зібрати велику Ейфелеву вежу, поєднуючи гру з пізнавальним процесом.
Під час складання конструктора діти та дорослі знайомляться з основами механіки, логіки та інженерного мислення, вчаться працювати за інструкцією та уважно поєднувати деталі. Конструктор допомагає краще зрозуміти принципи будови техніки і зацікавлює темою будівництва.
Модель складається з 200 металевих деталей і є однією з найбільш цікавих у серії. Готова модель виглядає реалістично та може стати не лише улюбленою іграшкою, а й гідним експонатом у колекції.
Конструктор «Ейфелева вежа» сподобається дітям і дорослим, які цінують технічні іграшки, розвивальні заняття та процес створення власної моделі з нуля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 350 г |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість деталей | 200 шт. |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Органайзер |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Тип конструктора | Металевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 187 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 35 мм |
- Ціна: 430 ₴


