
Дитячий металевий конструктор на 570 деталей Робот-дрон трансформер Жовтий (4161030244)
2 080 ₴
1 335 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4161
Дитячий металевий конструктор на 570 деталей Робот-дрон Жовтий
Характеристики:
- Вік: від 7 років
- Кількість деталей: 570 шт
- Розмір: 30.2х24.5х4.5
- Матеріал: метал
Конструктор металевий «Робот-дрон» - це захопливий набір для всіх, хто цікавиться роботами та технікою. Він дозволяє власноруч зібрати великого Робота та дрон, поєднуючи гру з пізнавальним процесом.
Під час складання конструктора діти та дорослі знайомляться з основами механіки, логіки та інженерного мислення, вчаться працювати за інструкцією та уважно поєднувати деталі. Конструктор допомагає краще зрозуміти принципи будови техніки і зацікавлює темою будівництва.
Модель складається з 570 металевих деталей і є однією з найбільш цікавих у серії. Готова модель виглядає реалістично та може стати не лише улюбленою іграшкою, а й гідним експонатом у колекції.
Конструктор «Робот-дрон» сподобається дітям і дорослим, які цінують технічні іграшки, розвивальні заняття та процес створення власної моделі з нуля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість деталей | 570 шт. |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Органайзер |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тематика | Роботи |
| Тип конструктора | Металевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 302 мм |
| Довжина упаковки | 245 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 45 мм |
- Ціна: 1 335 ₴






