
Дитячий металевий конструктор на 730 деталей Хаймарс Зелений (4169049304)
3 265 ₴
2 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4170
Дитячий металевий конструктор на 730 деталей Хаймарс Зелений
Характеристики:
- Вік: від 7 років
- Кількість деталей: 730 шт
- Розмір: 49х30х4.5
- Матеріал: метал
Конструктор металевий «Хаймарс» - це захопливий набір для всіх, хто цікавиться військовою технікою. Він дозволяє власноруч зібрати великий Хаймарс, поєднуючи гру з пізнавальним процесом.
Під час складання конструктора діти та дорослі знайомляться з основами механіки, логіки та інженерного мислення, вчаться працювати за інструкцією та уважно поєднувати деталі. Конструктор допомагає краще зрозуміти принципи будови техніки і зацікавлює темою будівництва.
Модель складається з 730 металевих деталей і є однією з найбільш цікавих у серії. Готова модель виглядає реалістично та може стати не лише улюбленою іграшкою, а й гідним експонатом у колекції.
Конструктор «Хаймарс» сподобається дітям і дорослим, які цінують технічні іграшки, розвивальні заняття та процес створення власної моделі з нуля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2000 г |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість деталей | 730 шт. |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Органайзер |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Металевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 490 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 45 мм |
- Ціна: 2 090 ₴




