
Дитячі ігрові Кубики-пазли Світ навколо тебе на 16 елементів Комбінований (4699016164)
575 ₴
340 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4699
Дитячі ігрові Кубики-пазли Світ навколо тебе на 16 елементів Комбінований
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Розмір кубика: 4х4х4 см
- Матеріал: пластик
Кубики-пазли «Світ навколо тебе» – цікава розвивальна іграшка для дітей від 1 року.
У наборі 16 кубикsd з яскравими зображеннями фруктів, овочей та тварин. На кожній стороні кубика розміщено частину малюнка, тому щоб отримати цілу картинку, потрібно правильно скласти всі елементи між собою.
Під час гри дитина розвиває дрібну моторику, уважність, логічне мислення та пам’ять. Кубики допомагають вивчати кольори, форми та назви об’єктів. А процес складання мотивує дитину зосереджуватися та завершувати розпочате завдання.
З набору можна скласти 16 малюнків: фрукти, овочі, дикі та свійські тварини.
Кубики виготовлені з міцного та безпечного пластику без запаху, приємні на дотик та добре витримують активне використання.
Постачаються у практичній коробці.
Розмір одного кубика – 40×40×40 мм.
Підходить для дітей від 1 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вік | Від 12 міс |
| Кількість складових елементів | 16 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кубики |
| Розміри | |
| Вага | 110 г |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
- Ціна: 340 ₴

