-37%

Дитяче іграшкове ліжечко для ляльки в пакеті Рожевий (42570452624)
575 ₴
365 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4257
+380 (95) 545-28-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча іграшкова колиска для ляльок в пакеті Рожевий
Характеристики:
- Розмір: 45х26.5х24
- Вік: від 3 років
- Довжина ляльки: до 40 см
Іграшка « Колиска для ляльок» - чудовий аксесуар для сюжетних ігор, який допоможе дитині створювати власні чарівні історії про турботу та догляд. Ліжечко виготовлене з міцного, безпечного пластику, має ніжний дизайн і підходить для більшості ляльок розміром до 40 см.
Модель відзначена нагородою у номінації «Краща сюжетна іграшка 2017 року в Україні» на міжнародній виставці Baby EXPO - це підтвердження високої якості та продуманості виробу.
Ліжечко компактне, стильне та стане чудовим подарунком.
Переваги:
- безпечний і міцний пластик
- ніжний дитячий дизайн
- підходить для ляльок до 40 см
- сприяє розвитку уяви, емоційності та сюжетно-рольової гри
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 580 г |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Упаковка | Поліпропіленовий пакет |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴



