
Дитяча підставка-сходинка для кухні, ванної та кімнати до 40 кг Світло-жовтий (48680402615)
400 ₴
255 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4868
Дитяча підставка-сходинка для кухні, ванної та кімнати до 40 кг Світло-жовтий
Характеристики:
- Вік: від 1.5 року
- Максимальне навантаження: 40 кг
- Розмір: 41х26.5х15 см
Підставка-сходинка - це надійний помічник для дітей, які прагнуть робити все самостійно. Вона допоможе малюку дістати до умивальника, користуватися унітазом, або зручно стати біля кухонної стільниці, щоб разом із батьками змішувати, місити, ліпити та знайомитися з кухнею.
Підставка має міцну конструкцію, стійку основу та прогумовані вставки на ніжках, які запобігають ковзанню. Верхня частина - із рельєфом та матовою поверхнею, що забезпечує додаткову безпеку.
Приємні пастельні кольори гармонійно поєднуються із дитячими ванночками, горщиками та накладками на унітаз тієї ж серії. Разом вони створюють єдину стильну колекцію для дому та підвищують комфорт малюка під час привчання до нових навичок.
Виготовлена з якісного, безпечного пластику без фталатів і BPA, не має запаху та не викликає алергічних реакцій. Якісні барвники гарантують збереження кольору протягом довгого часу.
Максимальне навантаження - 40 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 см |
| Глибина | 265 мм |
| Глибина стільчика | 265 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Жовтий |
| Тип | Табуретка |
| Ширина | 410 см |
- Ціна: 255 ₴




