
Дитяча підвісна гойдалка пластикова з паском безпеки та сигнальною кнопкою Блакитний (46650363640)
755 ₴
485 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4665
Дитяча підвісна гойдалка пластикова з паском безпеки та сигнальною кнопкою Червоний
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 36х36х40 см
- Матеріал: пластик
- Максимальне навантаження: 20 кг
Гойдалка створена з урахуванням сучасних вимог до безпеки та комфорту для найменших користувачів. Вона має продуману анатомічну форму, міцну конструкцію та відсутність гострих країв, що робить її максимально безпечною для дитини. Особливу увагу приділено передній частині сидіння - місцю під ніжками, де конструкція виконана плавно та надійно.
Міцна яскрава мотузка та стійкі кріплення дозволяють легко закріпити гойдалку на перекладині, дереві або у кімнаті. Завдяки продуманому дизайну вона підходить як для дому, так і для вулиці.
Для додаткової безпеки передбачена перекладина з паском безпеки. Дитині зручно триматися за перекладину, що додає впевненості під час катання. На перекладині є сигнальна кнопка, що додатково зацікавить малюка до гойдалки, а також додає звукового ефекту.
Гойдалка виконана у яскравій кольоровій гамі, прикрашена милими наліпками та обов’язково сподобається як хлопчикам, так і дівчаткам. Це подарунок, який точно стане улюбленою розвагою малюка.
Увага! Не залишайте дитину в гойдалці без нагляду та обов’язково дотримуйтеся інструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Блакитний |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Захисний бампер, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Розміри | |
| Вага | 0.755 кг |
| Висота спинки | 40 см |
| Глибина сидіння | 36 см |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 36 см |
| Ширина сидіння | 36 см |
| Ширина спинки | 36 см |
| Додаткові характеристики заколисуючого центру | |
| Контроль гойдання таймером | Ні |
- Ціна: 485 ₴

