
Дитяча іграшкова Тачка на двох колесахз набором садових інструментів Блакитний (45950543229)
1 060 ₴
680 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4595
Дитяча іграшкова Тачка на двох колесах з набором садового інструменту Блакитний
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Розмір: 52х31х29 см
Іграшка «Тачка» - це простий і водночас дуже корисний аксесуар для активних прогулянок та ігор на свіжому повітрі. Легка, зручна та стійка конструкція дозволяє дітям без зусиль перевозити улюблені іграшки, пісок, дрібні предмети чи все, що вони придумають залучити до гри.
В комплекті йде весь необхідний для повноцінної гри інвентар: лійка, відерко, лопатка та граблі.
Яскраві кольори та сучасний дизайн роблять тачку привабливою для малюків. Вона однаково добре підходить для використання у дворі, на пляжі, у пісочниці чи вдома.
Під час гри з тачкою дитина активно тренує координацію рухів, витривалість, силу та просторове мислення. Перевозячи предмети, малюк вчиться планувати свої дії, організовувати гру та проявляти фантазію.
«Тачка» - це чудове поєднання розваги та розвитку, яке подарує дітям цікаве дозвілля і допоможе проводити час на свіжому повітрі з користю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1140 г |
| Висота | 520 мм |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 310 мм |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина | 290 мм |
- Ціна: 680 ₴





