
Дитяча іграшкова піксельна мозаїка на 222 елемента Комбінований (4320019194)
325 ₴
210 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4320
Дитяча іграшкова піксельна мозаїка на 222 елемента Комбінований
Характеристики:
- Вік: від 5 років
- Розмір: 19х19х4 см
- Кількість елементів: 222 шт
Піксельна мозаїка - це творча й водночас заспокійлива гра, де зображення складається з безлічі дрібних фішок, немов у техніці вишивки. Малюнок викладається на пластиковому полі маленькими елементами різних форм та кольорів. У наборі - 222 деталі дев’яти кольорів, а розмір найменшої фішки всього 4×4 мм.
Для зручності передбачений спеціальний інструмент, який допомагає легко виймати фішки з поля. У комплекті є інструкція з 4 готовими сюжетами:півник, метелик, собачка, бичок. Після освоєння шаблонів дитина може створювати власні малюнки - усе залежить від фантазії та натхнення.
Піксельна мозаїка розвиває дрібну моторику, уважність, логічне мислення й пам’ять. Під час викладання малюнка дитина вчиться рахувати, планувати наступні кроки та концентруватися на завданні.
Поставляється у яскравій коробці, зручній для зберігання всіх елементів.
У наборі: поле, 222 фішки, інструмент та інструкція.
Підходить для дітей від 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вік | Від 5-ти років |
| Кількість складових елементів | 222 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Мозаїка |
| Розміри | |
| Вага | 180 г |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
- Ціна: 210 ₴



