
Дитяча розвиваюча Мозаїка абетка та арифметика на 104 елементи в коробці Комбінований (4726034244)
680 ₴
435 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4726
Дитяча розвиваюча Мозаїка абетка та арифметика на 104 елементи в коробці Комбінований
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 34х24х4 см
- Кількість елементів: 104 шт
- Розмір фішки: 18 мм
«Абетка та арифметик» - це цікава та корисна розвивальна гра, що поєднує знайомство з літерами й цифрами, тренування логіки та творче дозвілля. Мозаїка створена так, щоб навчання перетворювалося на захопливий процес.
У наборі - білий трафарет та кольорові фішки з українськими літерами та цифрами. Дитина може складати перші слова, вчити алфавіт, тренувати рахунок, створювати візерунки та прості комбінації. Різнокольорові фішки (розміром 18 мм) зручні для маленьких пальчиків, а їхній вигляд заохочує до гри.
Заняття з мозаїкою розвивають дрібну моторику, увагу, логічне мислення та мовлення. Дитина легко запам’ятовує букви й цифри, тренує концентрацію та розширює словниковий запас.
Підходить для дітей від 3-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 104 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Мозаїка |
| Розміри | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
- Ціна: 435 ₴



