
Дитяча іграшкова Тачка для іграшок чи піску Блакитний (45900633624)
970 ₴
620 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4590
Дитяча іграшкова Тачка для іграшок чи піску Блакитний
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Розмір: 90х38х32 см
Іграшка «Тачка» - це простий і водночас дуже корисний аксесуар для активних прогулянок та ігор на свіжому повітрі. Легка, зручна та стійка конструкція дозволяє дітям без зусиль перевозити улюблені іграшки, пісок, дрібні предмети чи все, що вони придумають залучити до гри.
Яскраві кольори та сучасний дизайн роблять тачку привабливою для малюків. Вона однаково добре підходить для використання у дворі, на пляжі, у пісочниці чи вдома.
Під час гри з тачкою дитина активно тренує координацію рухів, витривалість, силу та просторове мислення. Перевозячи предмети, малюк вчиться планувати свої дії, організовувати гру та проявляти фантазію.
«Тачка» - це чудове поєднання розваги та розвитку, яке подарує дітям цікаве дозвілля і допоможе проводити час на свіжому повітрі з користю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1150 г |
| Висота | 320 мм |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 900 мм |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: 620 ₴



