
Дитяча іграшкова Тачка для іграшок чи піску Салатовий (45920572221)
625 ₴
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4592
Дитяча іграшкова Тачка для іграшок чи піску Салатовий
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Розмір: 60х22.5х21 см
Іграшка «Тачка» - це простий і водночас дуже корисний аксесуар для активних прогулянок та ігор на свіжому повітрі. Легка, зручна та стійка конструкція дозволяє дітям без зусиль перевозити улюблені іграшки, пісок, дрібні предмети чи все, що вони придумають залучити до гри.
Яскраві кольори та сучасний дизайн роблять тачку привабливою для малюків. Вона однаково добре підходить для використання у дворі, на пляжі, у пісочниці чи вдома.
Під час гри з тачкою дитина активно тренує координацію рухів, витривалість, силу та просторове мислення. Перевозячи предмети, малюк вчиться планувати свої дії, організовувати гру та проявляти фантазію.
«Тачка» - це чудове поєднання розваги та розвитку, яке подарує дітям цікаве дозвілля і допоможе проводити час на свіжому повітрі з користю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 620 г |
| Висота | 210 мм |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 600 мм |
| Колір | Салатний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина | 225 мм |
- Ціна: 400 ₴


