-23%

Горщик дитячий для хлопчиків зі спинкою Блакитний (39500312421)
215 ₴
165 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3950
+380 (95) 545-28-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горщик дитячий зі спинкою Блакитний
Характеристики:
- Розміри: 34х24х21 см
- Вік: від 6 місяців
Дитячий горщик - комфорт, безпека та приємний дизайн для легкого привчання до самостійності.
Горщик є важливим кроком у період дорослішання дитини, тому важливо, щоб він був не лише зручним та гігієнічним, а й викликав позитивні емоції у малюка. Дана модель горщику створена з урахуванням усіх цих потреб та багаторічного досвіду компанії у виробництві дитячих товарів.
Переваги горщика:
- Анатомічна форма. Округлі лінії забезпечують комфортне та природне положення дитини.
- Приємний дизайн. Яскраві кольори допомагають зацікавити малюка та створити позитивний досвід.
- Компактний розмір. Горщик легко розмістити навіть у невеликій ванній кімнаті, а також зручно брати з собою в поїздки.
- Безпечні матеріали. Виготовлений із міцного якісного пластику, який не викликає алергії. Барвники стійкі та не тьмяніють з часом.
- Легкий догляд. Після використання достатньо промити горщик теплим мильним розчином.
Даний горщик- надійний, зручний та привабливий вибір, який допоможе зробити етап привчання до горщика комфортним і для дитини, і для батьків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.25 кг |
| Довжина | 31 см |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик класичний |
| Ширина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴

