-37%

Будиночок сортер з ключиками Лісова хатинка Білий (40690221921)
615 ₴
390 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4069
+380 (95) 545-28-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Будиночок сортер з ключиками «Лісова хатинка» Білий
Характеристики:
- Розміри: 22,5 х 19,5 х 21 см
- Вік дитини: 1+
- Пакування: сітка
Іграшка-сортер «Будиночок» - яскрава та корисна навчальна іграшка для дітей від 1 року. Малюки пізнають світ через гру, а сортер «Будиночок» допоможе їм весело та безпечно розвиватися.
Дитина зможе сортувати фігурки тваринок за формою та кольором, а потім відкривати дверцята правильним ключем.Також є отвори для геометричних фігур, спеціально зроблених так, щоб їх можна було вставити тільки правильно - це сприяє розвитку логічного мислення.
Переваги іграшки:
- розвиває дрібну моторику, координацію, логіку та мовлення;
- знайомить з кольорами, формами та тваринками;
- безпечні матеріали: якісний пластик без запаху, не містить фталатів і BPA;
- легко мити та зберігати;
- цікава гра як самостійно, так і з друзями.
Такий сортер стане чудовим подарунком на день народження, Різдво чи будь-яке інше свято.
Підходить для дітей від 1 року.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вік | Від 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сортер |
| Розміри | |
| Вага | 420 г |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина упакування | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴





