
Кухонна мийка зі штучного каменю/кварцева 975х495х235мм, прямокутна NEW LINE PLUS Adamant Terra Сіро-бежева (32370975495)
8 100 ₴
6 685 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3237
Кухонна мийка зі штучного каменю/кварцева 975х495х235мм, прямокутна NEW LINE PLUS від тм Adamant Terra Сіро-бежева
Характеристики:
- Склад: композитний матеріал
- Розмір (Д/Ш/Г): 975х495х235 мм
- Врізний розмір (Д/Ш): 955х475 мм
- Розмір основної чаші: 340х440х235мм
- Розмір додаткової чаші: 160х400х145 мм
- Форма: прямокутна
- Особливості: з крилом
- Спосіб монтажу: врізна, нижнє кріплення до стільниці
- Комплектація: мийка, кріплення, гарантійний талон, коробка.
Додатково:
- Можливо замовити сифон під колір мийки
- Можливо замовити змішувач під колір мийки
- Може бути виготовлена з отвором для змішувача та/або дозатору, або без отворів.
Кухонна мийка ADAMANT NEW LINE PLUS це вдосконалена модель, яка поєднує місткість і практичність для сучасної кухні. Модель оснащена додатковою чашею (160х400х145мм), яка дає змогу паралельно виконувати дрібні процеси: ополіскувати продукти, зливати воду чи мити невеликі предмети, не займаючи основну.
Мийка має комфортні габарити (975х495х235 мм) та створює збалансовану робочу зону, де все логічно розташовано й легко доступно. Містка основна чаша (235 мм) дозволяє легко розміщувати великі каструлі та об’ємні предмети. Крило (475 мм) додає окрему зону для стікання води та тимчасового розміщення посуду або продуктів.
Виготовлена за технологією Solid Surface, яка поєднує 80 % натурального кварциту та 20 % поліефірних смол, що надають виробу високої міцності та довговічності. Матеріал безпечний для харчових продуктів, має стійкість до хімічних речовин миючих засобів і не реагує на вплив ультрафіолету та високих температур (до 280°C).
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність і довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 280°C
Екологічність та безпека - матеріал сертифікований для контакту з харчовими продуктами, не виділяє шкідливих речовин
Допоміжна чаша - зручна організація робочого процесу та розподілу етапів миття
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Кухонна мийка від тм ADAMANT упорядковує робочу зону та робить щоденні процеси відчутно простішими. Це рішення, яке підтримує комфорт і стабільну організацію кухонної рутини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Колір | Пісочний |
| Конструкція мийки | Півторачашева з крилом |
| Матеріал мийки | Композит |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 235 мм |
| Глибина чаші | 235 мм |
| Довжина мийки | 975 мм |
| Довжина чаші мийки | 340 мм |
| Ширина мийки | 495 мм |
| Ширина чаші мийки | 440 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Змішувач | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Ні |
- Ціна: 6 685 ₴



