
Кухонна мийка зі штучного каменю/кварцева 500х500х190мм, квадратна EXIST Adamant Антрацит (31820500500)
5 880 ₴
4 855 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3182
Кухонна мийка зі штучного каменю/кварцева 500х500х190мм, квадратна EXIST від тм Adamant Антрацит
Характеристики:
- Склад: композитний матеріал
- Розмір (Д/Ш/Г): 500х500х190 мм
- Врізний розмір (Д/Ш): 480х480 мм
- Розмір основної чаші: 440х390х190мм
- Форма: квадратна
- Особливості: без крила
- Спосіб монтажу: врізна, нижнє кріплення до стільниці
- Комплектація: мийка, кріплення, гарантійний талон, коробка.
Додатково:
- Можливо замовити сифон під колір мийки
- Можливо замовити змішувач під колір мийки
- Може бути виготовлена з отвором для змішувача та/або дозатору, або без отворів.
Кухонна мийка ADAMANT EXIST це стильний і надійний вибір для сучасної кухні з акцентом на простоту та функціональність. Модель поєднує лаконічний дизайн з високою міцністю. Розмір моделі (500х500х190 мм) роблять цю модель зручною для щоденних задач. Глибина чаші (190 мм) утримує бризки всередині чаші, навіть коли мийка повністю завантажена.
Виготовлена за технологією Solid Surface, яка поєднує 80 % натурального кварциту та 20 % поліефірних смол, що надають виробу високої міцності та довговічності. Структура поверхні однорідна та непориста. Матеріал безпечний для харчових продуктів, має стійкість до хімічних речовин миючих засобів і не реагує на вплив ультрафіолету та високих температур (до 280°C).
Конструкція мийки передбачає одинарну чашу з посиленим контуром та вирівняні кути, що спрощує догляд і дає змогу зручного використання кухонного приладдя.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність і довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 280°C
Екологічність та безпека - матеріал сертифікований для контакту з харчовими продуктами, не виділяє шкідливих речовин
Оптимальна глибина - комфортна для щоденного миття посуду та кухонного приладдя
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Кухонна мийка від тм ADAMANT це ідеальний баланс між дизайном і зручністю, забезпечує комфорт у будь-якому темпі кухонних справ. Продумане рішення, що залишається актуальним протягом багатьох років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 11 кг |
| Колір | Чорний |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Композит |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Квадратна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 190 мм |
| Глибина чаші | 190 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Довжина чаші мийки | 440 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Ширина чаші мийки | 390 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Змішувач | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Ні |
- Ціна: 4 855 ₴


