
Кухонна мийка зі штучного каменю/кварцева 615х430х200мм, прямокутна SLIM Adamant Білий (44280615430)
5 160 ₴
4 260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4428
Кухонна мийка зі штучного каменю/кварцева 615х430х200мм, прямокутна SLIM від тм Adamant Білий
Характеристики:
- Склад: композитний матеріал
- Розмір (Д/Ш/Г): 615х430х200 мм
- Врізний розмір (Д/Ш): 595х410 мм
- Розмір основної чаші: 354х376х200 мм
- Форма: прямокутна
- Особливості: з крилом
- Спосіб монтажу: врізна, нижнє кріплення до стільниці
- Комплектація: мийка, кріплення, гарантійний талон, коробка.
Додатково:
- Можливо замовити сифон під колір мийки
- Можливо замовити змішувач під колір мийки
- Може бути виготовлена з отвором для змішувача та/або дозатору, або без отворів.
Кухонна мийка ADAMANT SLIM мінімалістичне рішення, яке ідеально підходить для компактних кухонь. Її дизайн поєднує делікатні форми зі зручною конструкцією, створюючи акуратний та сучасний вигляд.
Глибока чаша (200 мм) дозволяє комфортно мити великі каструлі і глибокий посуд. Вбудовані в крило (261 мм) широкі жолоби-канавки прискорюють стікання води й перешкоджають її скупченню на поверхні. Завдяки габаритам (615х430 мм), мийка легко інтегрується в невеликі стільниці, не зменшуючи корисного простору.
Виготовлена за технологією Solid Surface, яка поєднує 80 % натурального кварциту та 20 % поліефірних смол, що надають виробу високої міцності та довговічності. Матеріал безпечний для харчових продуктів, має стійкість до хімічних речовин миючих засобів і не реагує на вплив ультрафіолету та високих температур (до 280°C).
Переваги:
Легкий догляд - гладка й однорідна поверхня легко очищується
Стійкість до пошкоджень та температур до 280°C
Екологічність та безпека - матеріал сертифікований для контакту з харчовими продуктами, не виділяє шкідливих речовин
Компактність - оптимальна для кухонь з обмеженим простором
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Кухонна мийка від тм ADAMANT надійна мийка, яка робить щоденну кухонну рутину більш організованою та зручною. Вона ідеальна для тих, хто шукає компактне, стильне та практичне рішення без надлишкової громіздкості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Колір | Білий |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Композит |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 200 мм |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 615 мм |
| Довжина чаші мийки | 354 мм |
| Ширина мийки | 430 мм |
| Ширина чаші мийки | 376 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Змішувач | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Ні |
- Ціна: 4 260 ₴


