
Кухонна мийка зі штучного каменю/кварцева 500х500х190мм, квадратна EXIST від тм Adamant Ivory Айворі (31770500500)
5 880 ₴
4 855 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3177
Кухонна мийка зі штучного каміння/кварцова 500х500х190мм, квадратна EXIST від тм Adamant Ivory Айворі
Характеристики:
- Композитний матеріал.
- Розмір (Д/Ш/Г): 500х500х190 мм
- Врізний розмір (Д/Ш): 480х480 мм
- Розмір основної чаші: 440х390х190 мм
- Форма: квадратна
- Особливості: без крил
- Спосіб монтажу: врізна, нижнє кріплення до стільниці
- Комплектація: мийка, кріплення, гарантійний талон, коробка.
Додатково:
- Можливо замовити сифон під колір мийки.
- Замовити змішувач під колір мийки
- Може бути виготовлена з відверненням для змішувача та/або дозатором, або без відтворів.
Кухонная мийка ADAMANT EXIST це стильний і надійний вибір для сучасної кухні з акцентом на простоту та функціональність. Модель поєднує лаконічний дизайн із високою міцністю. Розмір моделі (500х500х190 мм) роблять цю модель зручною для щоденних завдань. Глибина чаші ( 190 мм ) утримує бризки всередині чаші, навіть коли мийка повністю завантажена.
Виготовлена за технологією Solid Surface , яка поєднує 80% натурального кварциту та 20% поліефірних смол , що надають виробу високої міцності та довговічності. Структура поверхні однорідна та непориста. Матеріал безпечний для харчових продуктів, має стійкість до хімічних речовин миючих засобів і не реагує на вплив ультрафіолету та високих температур (до 280°C) .
Конструкція мийки передбачає одинарну чашу з посиленим контуром та вирівняні кути, що спрощує догляд і дає можливість зручного використання кухонних приладдя.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 280°C
Екологічність та безпека - матеріал сертифікований для контакту з харчовими продуктами, що не виділяє шкідливих речовин
Оптимальна глибина - комфортна для щоденного миття посуду та кухонних принад.
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Кухонная мийка від т ADAMANT це идеальний баланс між дизайном і зручністю, забезпечує комфорт у будь-якому темпі кухонних справ. Продумане рішення, що залишається актуальним протягом багатьох років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 11 кг |
| Колір | Бежевий |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Композит |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Квадратна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 190 мм |
| Глибина чаші | 190 мм |
| Довжина мийки | 50 мм |
| Довжина чаші мийки | 44 мм |
| Ширина мийки | 50 мм |
| Ширина чаші мийки | 39 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Змішувач | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Ні |
- Ціна: 4 855 ₴


