
Кухонна мийка зі штучного каменю/кварцева 780х495х235мм, прямокутна NEW LINE Adamant Антрацит (44130780495)
5 640 ₴
4 655 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4413
Кухонна мийка зі штучного каменю/кварцева 780х495х235мм, прямокутна NEW LINE від тм Adamant Антрацит
Характеристики:
- Склад: композитний матеріал
- Розмір (Д/Ш/Г): 780х495х235 мм
- Врізний розмір (Д/Ш): 760х475 мм
- Розмір основної чаші: 340х440х235 мм
- Форма: прямокутна
- Особливості: з крилом
- Спосіб монтажу: врізна, нижнє кріплення до стільниці
- Комплектація: мийка, кріплення, гарантійний талон, коробка.
Додатково:
- Можливо замовити сифон під колір мийки
- Можливо замовити змішувач під колір мийки
- Може бути виготовлена з отвором для змішувача та/або дозатору, або без отворів.
Кухонна мийка ADAMANT NEW LINE це стримана елегантність та практичність в одному рішенні. Її сучасна форма доповнить будь-який інтер’єр, водночас забезпечуючи достатньо простору для миття великого посуду чи повсякденних кухонних завдань.
Мийка має комфортні габарити (780х495х235 мм) робить її максимально зручною та функціональною. Крило мийки (440 мм) забезпечує стікання води, додає корисну площу для розміщення або підсушування посуду.
Виготовлена за технологією Solid Surface, яка поєднує 80 % натурального кварциту та 20 % поліефірних смол, що надають виробу високої міцності та довговічності. Матеріал безпечний для харчових продуктів, має стійкість до хімічних речовин миючих засобів і не реагує на вплив ультрафіолету та високих температур (до 280°C).
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність і довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 280°C
Екологічність та безпека - матеріал сертифікований для контакту з харчовими продуктами, не виділяє шкідливих речовин
Велика чаша - комфорт для миття габаритного кухонного приладдя
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Кухонна мийка від тм ADAMANT це рішення для кухні, де важливі дизайн і практичність. Мийка впевнено тримає навантаження щоденних задач, допомагаючи підтримувати порядок та комфорт побутових процесів .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 11 кг |
| Колір | Чорний |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Композит |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 235 мм |
| Глибина чаші | 235 мм |
| Довжина мийки | 780 мм |
| Довжина чаші мийки | 340 мм |
| Ширина мийки | 495 мм |
| Ширина чаші мийки | 440 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Змішувач | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Ні |
- Ціна: 4 655 ₴


