
Жіноча поясна сумка бананка з екошкіри SAMBAG Біла (2914033514)
590 ₴
490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2914
Жіноча поясна сумка бананка з екошкіри від ТМ SAMBAG Біла
Характеристики:
- Довжина: 33 см
- Висота: 14 см
- Ширина: 5 см
- Довжина ременя: до 91-130 см
- Матеріал: Екошкіра
Модна, лаконічна і зручна поясна сумка бананка ідеальний вибір для активних сучасних жінок. Сумка може бути одягнена не тільки на пояс, а й перекинута через плече, що забезпечує комфорт і свободу рухів.
Сумка виготовлена з якісної еластичної екошкіри, стійкої до зносу, вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, розділене всередині на кілька відкритих кишень. На задній стороні сумки є прорізна кишеня на блискавці.
Також сумка має поясний ремінь із застібкою-фастекс, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 33 см |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 130 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 2.3 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 5 см |
| Висота | 14 см |
- Ціна: 490 ₴





