
Кухонна мийка зі штучного каменю/кварцева 460х515х200мм, квадратна BRICK Adamant Світло-сірий (31430460515)
5 040 ₴
4 160 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3143
Кухонна мийка зі штучного каменю/кварцева 460х515х200мм, квадратна BRICK від тм Adamant Світло-сірий
Характеристики:
- Склад: композитний матеріал
- Розмір (Д/Ш/Г): 460х515х200 мм
- Врізний розмір (Д/Ш): 440х485 мм
- Розмір основної чаші: 390х375х200мм
- Форма: квадратна
- Особливості: без крила
- Спосіб монтажу: врізна, нижнє кріплення до стільниці
- Комплектація: мийка, кріплення, гарантійний талон, коробка.
Додатково:
- Можливо замовити сифон під колір мийки
- Можливо замовити змішувач під колір мийки
- Може бути виготовлена з отвором для змішувача та/або дозатору, або без отворів.
Кухонна мийка ADAMANT BRICK компактна модель, що ідеально підходить для невеликих кухонь або мінімалістичних інтер’єрів. Оптимальні пропорції розмірів (460х515х200 мм) забезпечують збереження повної функціональність та зручність у користуванні.
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80 % натурального кварциту та 20 % поліефірних смол, завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 280 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Конструкція моделі має додаткову площу біля змішувача, що дозволяє зручно розташувати кухонні аксесуари та засоби для миття і підтримувати впорядкованість робочої зони. Глибока чаша 200 мм забезпечує комфортне миття стандартного посуду без розбризкувань.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність і довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 280°C
Додаткова площа біля змішувача – зручне впорядкування побутових дрібниць
Оптимальна глибина - комфортна для щоденного миття посуду та кухонного приладдя
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Кухонна мийка від тм ADAMANT зручний та надійним елемент сучасної кухні. Міцна, практична й довговічна — вона зберігає свої властивості при щоденному навантаженні та організовує раціональне використання простору стільниці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Колір | Сірий |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Композит |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Квадратна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 200 мм |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 460 мм |
| Довжина чаші мийки | 390 мм |
| Ширина мийки | 515 мм |
| Ширина чаші мийки | 375 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Змішувач | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Сіфон | Ні |
- Ціна: 4 160 ₴



