
Умивальник чаша зі штучного каменю 420х115мм, без отвору для змішувача/переливу, круглий KREIS Adamant Чорний (35510420115)
4 710 ₴
3 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3551
Умивальник чаша зі штучного каменю 420х115мм, без отвору для змішувача/переливу, круглий KREIS від тм Adamant Чорний
Характеристики:
- Склад: штучний камінь - 80% литого каменю, 20% покриття сантехнічною штучною керамікою
- Розмір (Д//Г): 420х150 мм
- Розмір основної чаші: 420х150 мм
- Форма: кругла
- Особливості: Без переливного отвору, Під окремостоячий врізний або настінний змішувач
- Спосіб монтажу: накладна
- Комплектація: умивальник, гарантійний талон, коробка.
Умивальник чаша ADAMANT KREIS - компактна модель, що ідеально підходить для невеликих ванних кімнат або мінімалістичних інтер’єрів. Оптимальні пропорції розмірів (420х150 мм) забезпечують збереження повної функціональність та зручність у користуванні.
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каменю та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою, завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Накладна конструкція моделі має стильний дизайн. Глибока чаша 150 мм забезпечує комфортне користування без розбризкувань.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність і довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165°C
Оптимальна глибина - комфортна для щоденного миття без розбризкувань
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT зручний та надійним елемент сучасної ванної. Міцна, практична й довговічна — вона зберігає свої властивості при щоденному навантаженні та організовує раціональне використання простору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6.5 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Колір | Чорний |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Напівп'єдестал | Ні |
| П'єдестал | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
- Ціна: 3 890 ₴





