
Кухонна мийка зі штучного каменю/кварцева 510×200 мм, кругла SUN Adamant Графіт (30040510200)
3 655 ₴
3 015 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3004
Кухонна мийка зі штучного каменю/кварцева 510×200 мм, кругла SUN від тм Adamant Графіт
Характеристики:
- Склад: композитний матеріал
- Розмір: 510х200 мм
- Врізний розмір: 490 мм
- Розмір основної чаші: 370х200 мм
- Форма: кругла
- Особливості: без крила
- Спосіб монтажу: врізна, нижнє кріплення до стільниці
- Комплектація: мийка, кріплення, гарантійний талон, коробка.
Додатково:
- Можливо замовити сифон під колір мийки
- Можливо замовити змішувач під колір мийки
- Може бути виготовлена з отвором для змішувача та/або дозатору, або без отворів.
Кухонна мийка ADAMANT SUN виготовлена за технологією Solid Surface, що забезпечує не лише приємну на дотик “теплу” структуру, а й виняткову міцність та довговічність.
Завдяки високотехнологічному матеріалу, що поєднує 80% натурального кварциту та 20% поліефірних смол мийка стійка до подряпин, ударів і високих температур до 280 градусів. Монолітна структура запобігає затриманню на поверхні бруду та бактерій, проста у догляді та зберігає початковий колір навіть після довготривалого використання.
Модель без крил ідеально підходить до сучасних кухонь будь-якого розміру. Компактна форма (510х200 мм) забезпечує ефективне використання простору, чудово поєднується з різноманітними інтер’єрними рішеннями, максимально зручна у користуванні.
Переваги:
Монолітна структура - забезпечує довговічність і гігієнічність
Компактна форма - підходить навіть для невеликих кухонь або мінімалістичних інтер'єрів
Стійкість до пошкоджень та температур - зберігає естетичний вигляд при активному використанні
Врізний монтаж без крил - максимальна функціональність робочої зони кухні
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Кухонна мийка від тм ADAMANT це оптимальний баланс практичності та естетики. Стійка до пошкоджень, проста в догляді та візуально приваблива — вона зберігає свої властивості та зовнішній вигляд протягом довготривалої експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8 кг |
| Колір | Графіт |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Композит |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Кругла |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 200 мм |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Діаметр мийки | 510 мм |
| Діаметр чаші мийки | 370 мм |
| Довжина мийки | 510 мм |
| Довжина чаші мийки | 370 мм |
| Ширина мийки | 510 мм |
| Ширина чаші мийки | 370 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Змішувач | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Ні |
- Ціна: 3 015 ₴



