
Жіноча спортивна тканинна сумка SAMBAG Чорна (29240502236)
1 480 ₴
1 220 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2924
Жіноча спортивна тканинна сумка від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 50 см
- Висота: 36 см
- Ширина: 22 см
- Матеріал: Оксфорд
Велика містка спортивна сумка від SAMBAG - це ідеальний аксесуар для сучасних активних жінок, які цінують поєднання стилю, комфорту і функціональності. Сумка може бути використана як повсякденна в спортивному стилі, в яку помістяться всі потрібні предмети або навіть ноутбук. Також вона ідеально підійде для подорожей або відвідування тренажерних чи спортивних залів, занять із фітнесу, щоб скласти до неї всі необхідні для тренувань речі, чи то одяг, взуття, рушник, чи інші аксесуари.
Сумка виготовлена з міцного оксфорду з водостійким просоченням, стійкої до зносу, води та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Сумка має одне велике основне відділення на блискавці, усередині якого передбачено дві великі відкриті, дві відкриті кишені меншого розміру та одна кишеня на блискавці.
Сумка має дві зручні короткі ручки, дві довгі ручки та додатковий плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Особливості | Плечовий ремінь, Водовідштовхувальне просочення |
| Призначення | Для жінок |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Вага | 600 г |
| Глибина | 22 см |
| Об`єм | 35 л |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 36 см |
- Ціна: 1 220 ₴










