
Жіноча косметичка з екошкіри SAMBAG Біла з принтом Palm (289802177)
285 ₴
235 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2898
Жіноча косметичка з екошкіри від ТМ SAMBAG Біла з принтом Palm
Характеристики:
- Довжина: 21
- Висота: 7
- Ширина: 7
- Матеріал: Екошкіра
Стильна, зручна і компактна косметичка від SAMBAG це ідеальний вибір для сучасних жінок. Косметичка ідеально підійде для повсякденного використання, а також подорожей. У ній можна легко зберігати косметику, манікюрне приладдя та інші необхідні дрібниці.
Косметичка виготовлена з еластичної якісної екошкіри, стійкої до зносу, розривів, води та вицвітання, а також якісної фурнітури з фіксаторами і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Косметичка має одне основне відділення на блискавці, яке дає змогу зручно розмістись косметику та інші необхідні дрібниці.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 200 г |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Косметичка пенал |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 235 ₴




