
Дитячий комплект постільної білизни, ковдра 140*105 см, наволочка 40*60 см, Фея-чарівниця ТЕПІК Білий (20750140105)
1 195 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2075
Дитячий комплект постільної білизни, підковдра 140*105 см, наволочка 40*60 см, гіпоалергенний Фея-чарівниця ТЕПІК від тм ТЕП Білий
Характеристики:
- Розмір: дитяча
- Розмір підковдри: 140х105 см
- Розмір наволочки: 40х60 см
- Розмір простирадла: 140х105 см
- Тканина: бавовна
Дитячій комплект постільної білизни Фея-чарівниця ТЕПІК від тм ТЕП створений, для затишного та безпечного сну дітей. Він забезпечує комфорт під час відпочинку та допомагає підтримувати чистоту спального місця. Елементи набору підковдра (140×105 см), наволочка (40×60 см), простирадло (140х105 см) легко одягаються та щільно прилягають. Матеріал «дихає», забезпечуючи оптимальний мікроклімат під час сну.
Комплект створений з 100% бавовни щільністю 115 гр/м2, яка гіпоалергенна, не викликає подразнень і підходить для дітей будь-якого віку.
Переваги комплекту:
М’якість і ніжність – приємний на дотик матеріал, що не подразнює шкіру
Безпека – гіпоалергенна тканина, підходить для дітей з народження
Довговічність – зберігає яскравість і форму навіть за умови щоденних прань
Емоційний ефект – яскраві принти стимулюють уяву дитини та створюють позитивну атмосферу у кімнаті
Вироблено в Україні — гарантія якості від тм ТЕП.
Дитячий комплект ТЕПІК від тм ТЕП робить сон дітей затишним і комфортним. Яскраві кольори та цікаві принти дарують гарний настрій. Практичний, безпечний, довговічний – ідеальний варіант для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕП |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Призначення | Для ліжка |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 40 см |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Довжина підковдри | 140 см |
| Ширина підковдри | 105 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 140 см |
| Ширина простирадла | 105 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Щільність тканини, г/м2 | 115 |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика декору, малюнка | кіно, мультфільми, Казки |
| Щільність | 115 |
- Ціна: 1 195 ₴




