Подушка 70*70 см з бамбуковим волокном гіпоалергенна від тм ТЕП Біла
Характеристики:
- Розмір: 70х70 см
- Зовнішня тканина: мікрофібра Membrana
- Наповнювач: поліефірне волокно Double Air
- Наповнювач чохла: Бамбук
Подушка з бамбуковим волокном від тм ТЕП – це поєднання природної легкості і сучасних технологій. Зовнішній чохол виконаний з високотехнологічної тканини Membrana, обробленої ульразвуковим коландером, що створює ефект мембрани. Така структура пропускає всередину більше повітря, ніж випускає назовні, формуючи «повітряний ефект» - подушка стає об’ємною, легкою і особливо ніжною. Бамбукове волокно надійно пристебнуте до чохла.
Наповнювач із поліефірного волокна Double Air забезпечує пружність і швидке відновлення форми.
Переваги подушки:
Бамбукове волокно — природна свіжість і легка прохолода
Гіпоалергеннісь — безпечна навіть для чутливої шкіри та людей схильністю до алергій
Membrana – іноваційна тканина нового покоління: міцна, еластична, ніжна на дотик
Double Air – наповнювач, що зберігає пружність і швидко відновдює форму
Зручність догляду — знімний чохол забезпечує легке прання та тривалу свіжість
Вироблено в Україні — якість від тм ТЕП
Завдяки унікальному поєднанню бамбукового волокна та інноваційних матеріалів різниця від інших подушок відчувається з першої миті використання. Подушка з бамбуковим волокном від тм ТЕП стане невід’ємною частиною якісного відпочинку та щоденного комфорту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕП |
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Наповнювач | Бамбукове волокно, Поліефірне волокно |
| Основний матеріал наволочки | Мікрофібра |
| Тип | Для сну |
| Форма | Квадратна |
| Розміри подушки | |
| Вага | 800 г |
| Висота подушки | 20 см |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість подушок у наборі | 1 |
- Ціна: 1 315 ₴










