
Подушка 40*60 см з дихаючим ефектом, гіпоалергенна ТЕП Жовта (232704060)
295 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2327
Подушка 40*60 см з дихаючим ефектом, гіпоалергенна ТЕП Жовта
Характеристики:
- Розмір: 40х60 см
- Зовнішня тканина: мікрофібра
- Наповнювач: поліефірне волокно Double Air
Подушка з дихаючим ефектом від тм ТЕП (40х60 см) компактний та практичний вибір для щоденного відпочинку. Ідеально підходить, коли потрібна додаткова підтримка під час сну або для релаксу на дивані.
Наповнювач складається з кулькоподібних волокон Double Air, розміщених у коконі Stanbong — така конструкція створює пухкий об’єм, повторення подушкою контурів тіла, робить рухи під час сну більш комфортними. Матеріал наповнювача зберігає м’якість, не втрачає об’єму і форми, а також не викликає алергічних реакцій.
Переваги подушки:
Пухкість – наповнювач у вигляді пухнастих кульок дарує м’яке відчуття
Адаптивність – повторює контури потилиці та голови
Стійкість форми – не втрачає об’єму й форми при щоденному використанні
Гіпоалергенність – наповнювач не викликає алергічних реакцій
Вироблено в Україні — якість від тм ТЕП.
Подушка з дихаючим ефектом від тм ТЕП поєднує легкість пуху та надійність сучасних волокон — м’яко огортає, повторює контури і зберігає об’єм ніч за ніччю. Вона створена для сімейного комфорту: проста за відчуттями, уважна до здоров’я і практична у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕП |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наповнювач | Поліефірне волокно |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри подушки | |
| Вага | 500 г |
| Висота подушки | 15 см |
| Довжина подушки | 40 см |
| Ширина подушки | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість подушок у наборі | 1 |
- Ціна: 295 ₴

