
Наматрацник 200*200 см бавовняний гіпоалергенний ТЕП Білий (25070200200)
1 880 ₴
1 705 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2507
Наматрацник 200*200 см бавовняний гіпоалергенний від тм ТЕП Білий
Характеристики:
- Розмір: 200х200 см
- Зовнішня тканина: бавовна Бязь
- Наповнювач: поліефірне волокно Double Air
- Кріплення наматрацнику: кутові резинки
Наматрацник від тм ТЕП ідеальний для великих квадратних матраців, де важлива гігієна та чистота. Його просторий розмір (200х200 см) забезпечує щільне прилягання по всій поверхні матрацу висотою до 30 см, даруючи відчуття турботи та комфорту під час сну.
М’яка тканина Бавовна Бязь та гіпоалергенний наповнювач Double Air дарують приємні тактильні відчуття і простий догляд щодня. Легко фіксується на матраці завдяки еластичним кутовим гумкам, що запобігає зсуванню. Наматрацник вистебаний по всьому периметру, що забезпечує рівну поверхню та не збивається.
Переваги:
Гіпоалергенність — безпечний для дітей та людей із чутливою шкірою
Захист матраца - оберігає від пилу, бруду та вологи
Гіпоалергенність – безпечне для чутливої шкіри
Стабільність розташування – кутові резинки надійно фіксують наматрацник
Вироблено в Україні — гарантія якості від ТМ ТЕП.
Наматрацник від тм ТЕП допомагає зберігати чистоту спального простору та забезпечує максимум задоволення від сну і повну готовність до нових звершень кожного дня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕП |
| Країна виробник | Україна |
| Висота борту | 30 см |
| Колір | Білий |
| Наповнення виробу | поліефірне волокно |
| Розмір | 200x200 |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Тип | Наматрацник |
| Тип кріплення до матрацу | чотири гумки по кутах |
| Товщина наматрацника | 0.7 см |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 200 см |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | бязь |
| Сторона чохла 2 | бязь |
- Ціна: 1 705 ₴








