
Наматрацник 180*200 см бавовняний гіпоалергенний ТЕП Білий (25060180200)
1 725 ₴
1 630 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2506
Наматрацник 180*200 см бавовняний гіпоалергенний від тм ТЕП Білий
Характеристики:
- Розмір: 180х200 см
- Зовнішня тканина: бавовна Бязь
- Наповнювач: поліефірне волокно Double Air
- Кріплення наматрацнику: кутові резинки
Наматрацник від тм ТЕП підходить для широких двоспальних матраців, забезпечуючи повний захист від пилу та забруднень. Його розмір (160х200 см) дозволяє захистити кожен куточок матраца висотою до 30 см та заьезпечує свіжу та приємну поверхню для сну.
М’яка тканина Бавовна Бязь та гіпоалергенний наповнювач Double Air дарують приємні тактильні відчуття і простий догляд щодня. Легко фіксується на матраці завдяки еластичним кутовим гумкам, що запобігає зсуванню. Наматрацник вистебаний по всьому периметру, що забезпечує рівну поверхню та не збивається.
Переваги:
Гіпоалергенність — безпечний для дітей та людей із чутливою шкірою
Захист матраца - оберігає від пилу, бруду та вологи
Гіпоалергенність – безпечне для чутливої шкіри
Стабільність розташування – кутові резинки надійно фіксують наматрацник
Вироблено в Україні — гарантія якості від ТМ ТЕП.
Наматрацник від тм ТЕП допомагає зберігати чистоту спального простору та забезпечує максимум задоволення від сну і повну готовність до нових звершень кожного дня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕП |
| Країна виробник | Україна |
| Висота борту | 30 см |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Білий |
| Наповнення виробу | поліефірне волокно |
| Розмір | 180x200 |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Тип | Наматрацник |
| Тип кріплення до матрацу | чотири гумки по кутах |
| Товщина наматрацника | 0.7 см |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 180 см |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | бязь |
| Сторона чохла 2 | бязь |
- Ціна: 1 630 ₴








