
Наматрацник 200*200 см гіпоалергенний ТЕП Білий (24860200200)
1 460 ₴
1 205 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2486
Наматрацник 200*200 см гіпоалергенний від тм ТЕП Білий
Характеристики:
- Розмір: 200х200 см
- Зовнішня тканина: мікрофібра
- Наповнювач: поліефірне волокно Double Air
- Кріплення наматрацнику: кутові резинки
Наматрацник від тм ТЕП підходить для тих, хто цінує свободу рухів під час сну та повну гігієну спального місця. Розмір (200х200 см) дозволяє покрити весь матрац, забезпечуючи рівномірну підтримку та комфорт.
Виготовлений із мікрофібри наматрацник має пружну текстуру, що забезпечує рівномірний розподіл навантаження та підтримку під час сну. Легко фіксується на матраці завдяки еластичним кутовим гумкам, що запобігає зсуванню. Наматрацник вистебаний по всьому периметру, що забезпечує рівну поверхню та не збивається.
Переваги:
Гіпоалергенність — безпечний для дітей та людей із чутливою шкірою
Захист матраца - оберігає від пилу, бруду та вологи
Гіпоалергенність – безпечне для чутливої шкіри
Стабільність розташування – кутові резинки надійно фіксують наматрацник
Вироблено в Україні — гарантія якості від ТМ ТЕП.
Наматрацник від тм ТЕП це не просто додатковий елемент для ліжка, а інвестиція у комфорт і здоровий сон. Обираючи його, ви забезпечуєте собі приємні відчуття та підтримку протягом відпочинку, що сприяє відновленню сил та енергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕП |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Білий |
| Особливість виробу | Захисний |
| Розмір | 200x200 |
| Тип | Наматрацник |
| Тип кріплення до матрацу | чотири гумки по кутах |
| Товщина наматрацника | 0.7 см |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 200 см |
- Ціна: 1 205 ₴








