
Чоловіча сумка месенджер через плече з натуральної шкіри Sambag Чорна (1004019723)
2 210 ₴
1 825 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1004
Чоловіча сумка месенджер через плече з натуральної шкіри від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 19 см
- Висота: 23 см
- Ширина: 7 см
- Матеріал: Натуральна шкіра
Стильна і практична чоловіча сумка месенджер - це ідеальний аксесуар у повсякденному житті. Зручна і містка сумка відмінно підійде для прогулянок, походів на роботу або навчання, вмістивши в себе всі необхідні речі, документи, телефон та інші дрібниці.
Сумка виготовлена з якісної еластичної шкіри, стійкої до зносу, вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, внутрішню кишеню на блискавці, а також всередині є відділення для дрібниць. На передній і задній стороні сумки є місткі кишені на блискавці.
Також сумка має зручний плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 23 мм |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина | 19 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 1 825 ₴









