
Чоловіча сумка месенджер через плече з екошкіри Sambag Чорна (912019723)
1 120 ₴
925 ₴
- Готово до відправки
- Код: 912
Чоловіча сумка месенджер через плече з екошкіри від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 19 см
- Висота: 23 см
- Ширина: 7 см
- Матеріал: Екошкіра
Стильна і практична чоловіча сумка месенджер - це ідеальний аксесуар у повсякденному житті. Зручна і містка сумка відмінно підійде для прогулянок, походів на роботу або навчання, вмістивши в себе всі необхідні речі, документи, телефон та інші дрібниці.
Сумка виготовлена з якісної еластичної екошкіри, стійкої до зносу, вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, внутрішню кишеню на блискавці, а також всередині є відділення для дрібниць. На передній і задній стороні сумки є місткі кишені на блискавці.
Також сумка має зручний плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 23 мм |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина | 19 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 7 см |
- Ціна: 925 ₴









