Жіноча сумка месенджер через плече з екошкіри від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 19 см
- Висота: 23 см
- Ширина: 7 см
- Матеріал: Екошкіра
Сучасна і модна сумка месенджер - це ідеальний аксесуар у повсякденному житті. Зручна і містка сумка відмінно підійде для прогулянок, походів на роботу або навчання, вмістивши в себе всі необхідні речі, документи, телефон та інші дрібниці.
Сумка виготовлена з якісної екошкіри з підвищеною зносостійкістю, стійкої до вологи і вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, всередині якого є одна закрита кишеня на блискавці та одна відкрита кишеня. На передній стороні сумки є відкрита кишеня, всередині якої розташована невелика кишеня на блискавці. На задній стороні сумки так само є кишеня на блискавці.
Також сумка має зручний плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 19 мм |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 23 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 760 ₴










