Жіноча поясна сумка бананка з натуральної шкіри від ТМ SAMBAG Коричнева
Характеристики:
- Довжина: 33 см
- Висота: 14 см
- Ширина: 5 см
- Довжина ременя: до 91-130 см
- Матеріал: Екошкіра
Модна, лаконічна і зручна поясна сумка бананка ідеальний вибір для активних сучасних жінок. Сумка може бути одягнена не тільки на пояс, а й перекинута через плече, що забезпечує комфорт і свободу рухів.
Сумка виготовлена з якісної еластичної екошкіри, стійкої до зносу, вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, розділене всередині на кілька відкритих кишень. На задній стороні сумки є прорізна кишеня на блискавці.
Також сумка має поясний ремінь із застібкою-фастекс, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | 1 основне, Зовнішня кишеня на застібці |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина плечового ременя | 130 |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Да |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Бананка |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 5 см |
- Ціна: 1 695 ₴







