
Жіноча сумка-шоппер SAMBAG Чорна (971034730)
1 110 ₴
920 ₴
- Готово до відправки
- Код: 971
Жіноча сумка-шоппер від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 30 см
- Висота: 34 см
- Ширина: 7 см
- Матеріал: екошкіра
Елегантна модна сумка-шоппер від SAMBAG в лаконічному дизайні ідеально підійде сучасним жінкам і дівчатам. Зручна і практична сумка може бути використана в повсякденному житті для роботи, навчання або прогулянок, а також для особливих випадків, щоб підкреслити стильний образ.
Сумка виготовлена з якісної еластичної екошкіри, стійкої до зносу, води та вицвітання і прослужить вам довгий термін. Фурнітура - блискавки з якісного пластику, бігунки металеві з фіксаторами. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, всередині якого є дві відкриті кишені та одна невелика кишеня на блискавці. На задній частині сумки є невелика прорізна кишеня на блискавці.
Розмір сумки дає змогу помістити в неї ноутбук із діагоналлю до 14 дюймів.
Сумка має дві зручні ручки середньої довжини.
Модель сумки представлена в декількох кольорах, які підійдуть під будь-який смак.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 34 мм |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 30 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | Без декору |
| Ширина | 7 см |
- Ціна: 920 ₴










