
Жіноча сумка кросбоді через плече з екошкіри SAMBAG Жовтий (947020518)
950 ₴
785 ₴
- Готово до відправки
- Код: 947
Жіноча сумочка крос боді через плече з екошкіри від ТМ SAMBAG Жовта
Характеристики:
- Довжина: 20 см
- Висота: 18 см
- Ширина: 5 см
- Матеріал: Екошкіра
Сучасна і елегантна жіноча сумочка крос боді - це ідеальний аксесуар як у повсякденному житті, так і для святкових випадків. Модна, зручна і містка сумочка відмінно підійде для прогулянок з друзями, походів на роботу, навчання або в інші культурні заклади, наприклад в театр, кафе та ін., вмістивши в себе всі необхідні речі, документи, телефон та інші дрібниці.
Сумка виготовлена з якісної екошкіри з підвищеною зносостійкістю, стійкої до вологи і вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, всередині якого є дві відкриті кишені для дрібниць. На передній і задній сторонах сумки є закриті кишені на блискавці.
Також сумка має зручний плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 мм |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 18 см |
- Ціна: 785 ₴




