
Жіноча сумка Хобо з екошкіри SAMBAG Чорна (984030813)
1 190 ₴
985 ₴
- Готово до відправки
- Код: 984
Жіноча сумка Хобо з екошкіри від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 30 см
- Висота: 13 см
- Ширина: 7 см
- Матеріал: екошкіра
Модна сумка Хобо від SAMBAG - це ідеальний вибір для сучасних жінок на кожен день. Така сумка підкреслить стильний образ і в неї з легкістю помістяться всі необхідні речі. Особливість цієї моделі сумки - щільна вставка, яка надійно тримає форму сумки.
Сумка виготовлена з якісної еластичної екошкіри, стійкої до зносу, води і вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою.
Сумка має одне велике основне відділення на блискавці. А приємним бонусом послужить функціональний чохол-гаманець на два відділення, який надійно кріпиться на карабін.
Також сумка має зручний плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір.
Сумка представлена в декількох кольорах, які підійдуть під будь-який смак.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 13 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Жорсткість | Жорстка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Форма | Нестандартна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30 см |
| Оздоблення та прикраси | Без декору |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 985 ₴










