
Жіноча поясна компактна сумка бананка з екошкіри SAMBAG Біла (1025024415)
770 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1026
Жіноча поясна компактна сумка бананка з екошкіри від ТМ SAMBAG Молочна
Характеристики:
- Довжина: 24 см
- Висота: 15 см
- Ширина: 4 см
- Довжина ременя: до 86-123 см
- Матеріал: Екошкіра
Модна, лаконічна і зручна поясна сумка бананка ідеальний вибір для активних сучасних жінок. Сумка може бути одягнена не тільки на пояс, а й перекинута через плече, що забезпечує комфорт і свободу рухів.
Сумка виготовлена з якісної еластичної екошкіри, стійкої до зносу, вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, розділене всередині на кілька відкритих кишень. На задній стороні сумки є прорізна кишеня на блискавці.
Також сумка має поясний ремінь з екошкіри, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 123 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 1.4 л |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 240 см |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення,Регульований пояс |
- Ціна: 770 ₴






