
Жіноча тканинна сумка через плече SAMBAG принт Square (10960301517)
1 310 ₴
1 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1096
Характеристики:
- Довжина: 30 см
- Висота: 17 см
- Ширина: 15 см
- Довжина ременя: до 86-160 см
- Матеріал: Поліестер
Стильна, лаконічна і зручна сумка через плече ідеальний вибір для активних сучасних жінок. Сумка може бути перекинута не тільки через плече, а й одягнена на пояс, що забезпечує комфорт і свободу рухів.
Сумка виготовлена з якісного міцного поліестеру, стійкого до зносу, вологи і вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, розділене всередині на кілька кишень: на блискавці, відкрита і кишеня-сітка. На задній і передній сторонах сумки є кишені на блискавці.
Спинка сумки виготовлена з вентиляційного матеріалу Air Mesh 3D.
Також сумка має поясний ремінь із застібкою-фастекс, що регулюється під бажаний розмір і коротку ручку для перенесення сумки в руці.
Сумка представлена в декількох кольорах, які підійдуть під будь-який смак.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 350 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 30 см |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 160 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 7 л |
| Особливості | Регульований пояс, Водовідштовхувальне просочення |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 15 см |
| Висота | 17 см |
- Ціна: 1 080 ₴










