
Чоловіча сумка бананка на пояс з екошкіри SAMBAG Чорний (945024616)
1 200 ₴
990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 945
Чоловіча сумка бананка на пояс з екошкіри від ТМ SAMBAG Чорний
Характеристики:
- Довжина: 24 см
- Висота: 16 см
- Ширина: 6 см
- Матеріал: Екошкіра
Стильна, практична і зручна поясна сумка бананка - ідеальний вибір для активних сучасних чоловіків. Сумка може бути одягнена не тільки на пояс, а й перекинута через плече, що забезпечує комфорт і свободу рухів.
Сумка виготовлена з якісної еластичної екошкіри, стійкої до зносу, вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці з фіксаторами, всередині якого є одна відкрита кишеня. На передній стороні сумки є кишеня, яка закривається за допомогою магніту. На задній стороні сумки є прорізна кишеня на блискавці.
Також сумка має поясний ремінь, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 250 г |
| Довжина | 24 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 123 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 2 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 6 см |
| Висота | 16 см |
- Ціна: 990 ₴









