
Чоловіча сумка бананка на пояс із натуральної шкіри SAMBAG Коричнева (917024616)
1 695 ₴
1 605 ₴
- Готово до відправки
- Код: 917
Чоловіча сумка бананка на пояс з натуральної шкіри від ТМ SAMBAG Коричнева
Характеристики:
- Довжина: 24 см
- Висота: 16 см
- Ширина: 6 см
- Матеріал: Натуральна шкіра
Стильна, практична і зручна поясна сумка бананка - ідеальний вибір для активних сучасних чоловіків. Сумка може бути одягнена не тільки на пояс, а й перекинута через плече, що забезпечує комфорт і свободу рухів.
Сумка виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, стійкої до зносу, вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці з фіксаторами, всередині якого є одна відкрита кишеня. На передній стороні сумки є кишеня, яка закривається за допомогою магніту. На задній стороні сумки є прорізна кишеня на блискавці.
Також сумка має ремінь, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Довжина | 24 см |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 2.3 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 6 см |
| Висота | 16 см |
- Ціна: 1 605 ₴









