
Велика жіноча поясна сумка бананка з екошкіри SAMBAG Зелена (1115038721)
1 755 ₴
1 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1115
Велика жіноча поясна сумка бананка з екошкіри від ТМ SAMBAG Зелена
Характеристики:
- Довжина: 38 см
- Висота: 21 см
- Ширина: 7 см (до низу сумки звужується)
- Довжина ременя: до 86-168 см
- Матеріал: Екошкіра
Велика та модна поясна сумка бананка з безліччю кишень — це ідеальний вибір для сучасних жінок. Її можна носити як на поясі, так і перекинувши через плече, завдяки чому забезпечується комфорт і свобода рухів.
Сумка виготовлена з якісної еластичної екошкіри, стійкої до зношування, вологи та знебарвлення, а також якісної фурнітури та слугуватиме довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці з фіксаторами, всередині якого є одна закрита кишеня на блискавці та дві відкриті кишені. На передній стороні сумки є містка кишеня із сітки, а на задній стороні сумки є дві відкриті кишені для телефона та різних дрібниць.
Також сумка має поясний ремінь із застібкою-фастекс, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG — це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу, порівнюючи з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 400 г |
| Довжина | 30 см |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 168 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Об`єм | 5 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 7 см |
| Висота | 21 см |
- Ціна: 1 450 ₴










