
Велика жіноча поясна сумка бананка з натуральної шкіри SAMBAG Коричнева (1016038721)
2 860 ₴
2 360 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1016
Велика жіноча поясна сумка бананка з натуральної шкіри від ТМ SAMBAG Коричнева
Характеристики:
- Довжина: 38 см
- Висота: 21 см
- Ширина: 7 см (до низу сумки звужується)
- Довжина ременя: до 86-168 см
- Матеріал: Натуральна шкіра
Велика, модна і практична поясна сумка бананка - це ідеальний вибір для сучасних жінок. Її можна носити як на поясі, так і перекинувши через плече, завдяки чому забезпечується комфорт і свобода рухів.
Сумка виготовлена з якісної еластичної натуральної шкіри, а також якісної фурнітури. Ці матеріали стійкі до зносу, вологи і вицвітання, і розраховані на довгий термін використання. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці з фіксаторами, всередині якого є одна закрита кишеня на блискавці та дві відкриті кишені. На передній стороні сумки є містка кишеня з сітки, а на задній стороні сумки є дві відкриті кишені для телефону і різних дрібниць.
Також сумка має поясний ремінь із застібкою-фастекс, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 350 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 38 см |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 168 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 5 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 7 см |
| Висота | 21 см |
- Ціна: 2 360 ₴










